Відбулися урочистості присвячені 24-й річниці Незалежності України

опубліковано 20 серп. 2015 р., 05:54 Інформаційно-довідковий центр
    20 серпня в приміщенні великої зали райдержадміністрації відбулися урочистості присвячені 24-й річниці Незалежності України.
    В заході взяли участь голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, голова Броварської районної ради С.М.Гришко, Герой України В.І.Чернишенко, Герой Соціалістичної Праці П.Ф.Волоха, почесні жителі Броварського району Л.А..Вайсфельд, Л.В.Слободянюк, С.Л. Плакся, В.А. Прокопенко, Н.І. Федірко, Т.М. Руденко, В.Є. Шульга, заступники голови адміністрації, сільські, селищні голови, працівники структурних підрозділів адміністрації, депутати всіх рівнів, представники громадських, молодіжних організацій, місцеві ЗМІ.
    З вітальним словом до присутніх зверталися голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, голова Броварської районної ради С.М.Гришко.
    Сільський голова с.Рожівка С.Д.Величенко спільно з учасником антитерористичної операції, головою громадської ради учасників АТО при Броварській райдержадміністрації В.П. Білик поклали квіти до меморіального знаку загиблим військовослужбовцям, що захищали незалежність України на сході нашої держави.
    Голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, голова Броварської районної ради С.М.Гришко урочисто вручили паспорти молоді якій 24 серпня виконується 16 років.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради було вручено Почесні грамоти, Подяки та цінні подарунки 35 мешканцям району. Почесною відзнакою Броварської районної ради «Знак пошани» І - ІІІ ступенів було нагороджено 5 жителів району.
    Після закінчення відбувся концерт художньої самодіяльності аматорських колективів сіл і селищ Броварського району.

20 серпня 2015 р.