Відбулися урочистості, присвячені Дню медичного працівника

опубліковано 16 черв. 2017 р., 05:14 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 16 черв. 2017 р., 05:19 ]

16 червня голова Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименко прийняв участь в урочистому засіданні присвяченому Дню медичного працівника в актовій залі районної поліклініки.

На заході були присутні голова районної ради С.М.Гришко, керіник апарату райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, заступник міського голови Г.П. Голубовський, працівники медичної галузі Броварщини, місцеві засоби масової інформації.

З вітальним словом до присутніх зверталися голова райдержадміністрації М.Ф. Клименко, голова районної ради С.М.Гришко, заступник міського голови  Г.П.Голубовський, головний лікар Броварської районної центральної лікарні В.В.Багнюк,  головний лікар Броварського районного Центру первинної медитко-санітарної допомоги І.А. Дементьєва, Благочинний першого Броварського округу, протоієрей собору св. Апостолів Петра і Павла отець Олександр Левчук.

Від імені Броварської районної державної адміністрації та районної ради було вручено 21 грамота, 15 подяк, 2 знаки пошани І-го і ІІ-го ступенів та цінні подарунки.

З вітальними словом та піснями до присутніх звернувся переможець конкурсу "Голос країни" - 7 отець Олександр Клименко.