Відбулися збори районного Громадського комітету сприяння українській армії

опубліковано 13 серп. 2014 р., 04:12 Інформаційно-довідковий центр
    08 серпня  -  в Броварській райдержадміністрації під головуванням голови адміністрації Олега Кищука відбулися збори новоствореного районного Громадського комітету сприяння українській армії. На ці збори запрошені голова районної ради Сергій Гришко, заступники голови райдержадміністрації, заступник голови районної ради, уповноважені представники від сільських, селищних рад.
    Головою районного Громадського комітету сприяння українській армії за поданням голови адміністрації обрано Вайсфельда Леоніда Ароновича – депутата Київської обласної ради, заступником голови – Бойко Оксану Василівну – начальника організаційного відділу апарату адміністрації, казначейство громадського комітету та керівників за різними напрямками діяльності.
    Надзвичайно драматичний період нині переживає Україна. На сході йде справжня війна за незалежність, за територіальну цілісність, за майбутнє нинішніх і прийдешніх поколінь. Щодня в Донецькій і Луганській областях від рук добре озброєних сусідньою держаною терористів гинуть військовослужбовці, кращі сини України, гине цвіт нації, гинуть за Україну.
    Майже 300 кращих представників Броварщини мобілізовано до Збройних Сил України з них майже 100 чоловік перебувають зараз в зоні бойових дій. Вони ризикують щохвилини своїм здоров’ям, життям, зі зброєю в руках захищають наш спокій, мирне життя.
    Громадський комітет звертається до мешканців Броварщини – не бути байдужими, а стати на допомогу. Кожна гривня збереже життя, допоможе швидше одужати пораненим. На це й створений Громадський комітет сприяння українській армії.           Збережемо Україну!