Відбулись урочистості по вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

опубліковано 13 груд. 2016 р., 04:51 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 13 груд. 2016 р., 05:05 ]

13 грудня в приміщенні малої зали РДА відбулись урочистості по вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
    В заході взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся, голова районної ради С.М.Гришко, заступник голови районної ради Г.В. Гоголіна, депутат Київської обласної ради В.В.Багнюк, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЄС, представники громадських організацій.
    З словами вдячності до присутніх ліквідаторів зверталися виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся, голова районної ради С.М.Гришко, заступник голови районної ради Г.В. Гоголіна, голова Броварської районної громадської організації «Чорнобильський Спас» Я.Я.Скопич.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС вручено знак пошани ІІ ступеня учасника ліквідації М.П.Мазію, знак пошани ІІІ ступеня ліквідаторам М.Д.Зайцеву, В.І.Спичак, М.Д.Щиголю, 22 ліквідаторам вручені Почесні грамоти та Подяки.
    Після закінчення вшанування присутні поклали квіти біля пам’ятника загиблим ліквідаторам під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЄС.