Відбулись урочистості присвячені 23-й річниці Незалежності України

опубліковано 22 серп. 2014 р., 05:35 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 серп. 2014 р., 05:36 ]

22 серпня 2014 р.

22 серпня
- в приміщенні великої зали райдержадміністрації відбулися урочистості присвячені 23-й річниці Незалежності України
    В заході взяли участь голова Броварської райдержадміністрації О.Є.Кищук,  голова Броварської районної ради С.М.Гришко, , державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, Герой Соціалістичної Праці П.Ф.Волоха заступники голови адміністрації, сільські, селищні голови, ветерани ВВВ, працівники структурних підрозділів адміністрації, депутати всіх рівнів, представники громадських, молодіжних організацій, місцеві ЗМІ.
    З вітальним словом до присутніх зверталися голова Броварської райдержадміністрації О.Є.Кищук, голова Броварської районної ради С.М.Гришко.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради було вручено Почесні грамоти, Подяки та цінні подарунки 18 жителям району.
    Після закінчення урочистої частини відбувся концерт художньої самодіяльності аматорських колективів сіл і селищ Броварського району.