Відбулись урочистості присвячені Дню медичного працівника

опубліковано 19 черв. 2015 р., 04:56 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 19 черв. 2015 р., 05:25 ]
    19 червня – голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько прийняв участь в урочистому засіданні присвяченому Дню медичного працівника в актовій залі районної поліклініки.
    На заході були присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступник голови райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, міський голова м.Бровари І.В.Сапожко, працівники медичної галузі Броварщини, місцеві засоби масової інформації.
    З вітальним словом до присутніх зверталися голова райдержадміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко, міський голова м.Бровари І.В.Сапожко, головний лікар Броварської районної центральної лікарні В.В.Багнюк, виконуючий обов’язки головного лікаря Броварського районого Центра первинної медитко-санітарної допомоги Горбань С.В.
    Звертаючись до присутніх голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько зазначив: «Президент України Петро Олексійович Порошенко ставить перед Міністерством охорони здоров’я завдання з побудови в Україні нової ефективної системи охорони здоров’я європейського зразка, яка сприятиме збереженню та зміцненню громадського здоров’я. Системи, яка гарантуватиме закладам охорони здоров’я господарську автономію, лікарям — незалежність у прийнятті професійних рішень, належний соціальний статус та рівень оплати праці, а пацієнтам — якісну і доступну медичну допомогу.
    Активна участь медичної та пацієнтської громади у визначенні засад і напрямків подальших змін є запорукою того, що нова система буде оптимальною для всіх нас.»
    Від імені Броварської районної державної адміністрації і районної ради було вручено 40 Почесних грамот і Подяк.

19 червня 2015 р.