Відбулись урочистості присвячені Дню місцевого самоврядування

опубліковано 4 груд. 2014 р., 06:36 Інформаційно-довідковий центр
    04 грудня – у великій актовій залі райдержадміністрації відбулись урочистості присвячені Дню місцевого самоврядування.
    У заході взяли участь голова районної ради С.М.Гришко, виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова, Герой України В.І.Чернишенко, Герой соціалістичної праці П.Ф.Волоха, почесні жителі Броварського району, депутати районної ради, голови, секретарі сільських, селищних рад, працівники структурних підрозділів райдержадміністрацій, представники громадських організацій.
    Всі учасники заходу оглянули, розташовану в фойє, виставку-продаж робіт Броварського районного центру дитячою та юнацької творчості присвячену підтримці військовослужбовців, які захищають Незалежність України на сході держави.
    На урочистостях словами вітання до присутніх зверталися голова районної ради С.М.Гришко, виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова, голова Рожнівської сільської ради Т.І.Мехед, Великодимерський селищний голова А.Б.Бочкарьов.
    За вагомий внесок у розвиток Броварського району та активну позицію в громадсько-політичному житті району Знаком пошани І, ІІ та ІІІ ступенів було нагороджено 13 осіб, відзнакою голови Броварської райдержадміністрації нагороджено 7 працівників органів місцевого самоврядування. Подяками та Почесними грамотами були нагороджені 23 особи.
    Після закінчення урочистої частини відбувся концерт аматорських колективів художньої самодіяльності Броварського району.

4 грудня 2014 р.