Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування

опубліковано 7 груд. 2016 р., 00:51 Інформаційно-довідковий центр

06 грудня – в будинку культури селища Калинівка пройшли урочистості з нагоди святкування Дня працівників місцевого самоврядування.
    В заході взяв участь виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся, керівник апарату райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, голова районної ради С.М.Гришко, заступник голови районної ради А.В.Гоголіна, Герой України, голова правління ПАТ «Комбінат Тепличний» В.І.Чернишенко, Герой Соціалістичної Праці П.Ф.Волоха, почесні жителі Броварського району, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, депутати районної ради, депутати сільських та селищних рад, колишні та діючі голови сільських та селищних рад.
    З вітальним словом до присутніх звертався голова районної ради С.М.Гришко, заступник голови районної ради А.В.Гоголіна, виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся, голова профспілки державних службовців К.Т.Гришко, колишній голова районної ради Ю.І.Кушніренко, селищний голова смт.Калинівка В.С.Булкот.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди свята Дня працівника місцевого самоврядування вручено Почесні грамоти, Подяки, Знаки пошани районної ради І-ІІІ ступенів та цінні подарунки 73 працівникам галузі.
    Під час концертної програми з художніми номерами виступали голова Великодимерської селищної ради А.Б.Бочкарьов, голова Калинівської селищної ради В.С.Булкот, голова Княжицької сільської ради В.І.Петренко, голова Требухівської сільської ради В.В.Куць.