Відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства

опубліковано 14 лист. 2014 р., 04:01 Інформаційно-довідковий центр
    14 листопада – в приміщенні великої зали РДА відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства.
    В заході взяв участь виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова, голова районної ради С.М.Гришко, Герой соціалістичної праці П.Ф.Волоха, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, керівники сільськогосподарських підприємств, працівники сільського господарства, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    З вітальним словом до присутніх звертався виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова, голова районної ради С.М.Гришко, директор ТОВ Княжицьке Т.М.Руденко, колишній депутат Броварської міської ради, почений мешканець м.Бровари, поет А.Г.Лімпіцький
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди свята Дня працівника сільського господарства вручено Почесні грамоти, Подяки та цінні подарунки 39 працівникам галузі.
    За вагомий внесок в розвиток сільського господарства Броварського району від Броварської райдержадміністрації 4 керівникам сільськогосподарських підприємств було вручено відзнаку голови Броварської районної державної адміністрації.
    Під час святкування Дня працівника сільського господарства відбувся концерт художньої самодіяльності колективі Броварського району.

14 листопада 2014 р.