Відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства

опубліковано 18 лист. 2016 р., 05:40 Інформаційно-довідковий центр

18 листопада – в приміщенні великої зали РДА пройшли урочистості з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства.
    В заході взяв участь голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько, директор департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації С.М.Шупик, Герой України В.І.Чернишенко, Герой Соціалістичної праці П.Ф.Волоха, Герой Соціалістичної праці М.З.Пилтяй, почесні жителі Броварського району, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, керівники сільськогосподарських підприємств, працівники сільського господарства, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    З вітальним словом до присутніх зверталися голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько, директор департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації С.М.Шупик, директор СТОВ «Княжицьке», почесний житель Броварського району Т.М.Руденко.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди свята Дня працівника сільського господарства вручено Почесні грамоти, Подяки та цінні подарунки 15 працівникам галузі.
    Під час святкування Дня працівника сільського господарства відбувся концерт художньої самодіяльності колективі Броварського району.