Відбулись установчі збори Громадської ради ветеранів та учасників антитерористичної операції при Броварській райдержадміністрації

опубліковано 12 черв. 2015 р., 05:37 Інформаційно-довідковий центр
    12 червня – в приміщенні малої зали райдержадміністрації відбулись установчі збори Громадської ради ветеранів та учасників антитерористичної операції при Броварській райдержадміністрації.
    В установчих зборах взяли участь голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, керівник апарату адміністрації Ю.І.Кушніренко, військовослужбовці, що брали участь в АТО з кожного населеного пункту Броварського району.
    До членів Громадської ради ветеранів та учасників антитерористичної операції при Броварській райдержадміністрації звернувся голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько.
    В своєму зверненні до присутніх голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько наголосив на важливості роботи Громадської ради АТО та допомозі з боку місцевої влади сім’ям загиблих військовослужбовців, соціальній та фінансовій допомозі військовослужбовцям, що брали і беруть участь в АТО, питання виділення земельних ділянок для військовослужбовців, що захищають незалежність України.
    Головою Громадської ради ветеранів та учасників антитерористичної операції при Броварській райдержадміністрації було обрано Білика В.П., заступником Мальця С.С.

12 червня 2015 р.