Відбулись збори прокурорів Броварської місцевої прокуратури, де обрали двох делегатів на всеукраїнську конференцію працівників прокуратури

опубліковано 15 квіт. 2016 р., 03:59 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 15 квіт. 2016 р., 03:59 ]

15 квітня 2016 року у приміщенні Броварської районної державної адміністрації, на виконання положень ст. 69 Закону України «Про прокуратуру», відбулися збори прокурорів Броварської місцевої прокуратури, на які прибули прокурори апарату та прокурори відділів Броварської місцевої прокуратури.

Метою проведення зборів було обрання двох делегатів на всеукраїнську конференцію працівників прокуратури, що відбувалося шляхом таємного голосування простою більшістю голосів.

У голосуванні взяли участь 25 прокурорів Броварської місцевої прокуратури, кожен з яких мав по 2 голоси.

Так, з числа 9 вільно висунутих кандидатів простою більшістю голосів присутніх прокурорів, делегатами на всеукраїнську конференцію працівників прокуратури було обрано прокурора Броварської місцевої прокуратури Щербюка Валерія Петровича (17 голосів) та першого заступника керівника Броварської місцевої прокуратури Подгорця Сергія Васильовича (14 голосів).

В подальшому, делегати всеукраїнської конференції працівників прокуратури обиратимуть членів Ради прокурорів України та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, що будуть наділені повноваженнями, серед яких: визначення рівня фахової підготовки осіб, які виявили намір зайняти посаду прокурора, рекомендації про призначення та звільнення прокурорів з адміністративних посад, а також, вирішення питань щодо дисциплінарної відповідальності, переведення та звільнення прокурорів з посади.

15 квітня 2016 р.