Відбулось 2 позачергове засідання сесії Броварської районної ради VII скликання

опубліковано 17 лист. 2015 р., 04:00 Інформаційно-довідковий центр

17 листопада 2015 – відбулось 2 позачергове засідання сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням С.М.Гришка.
    В роботі сесії взяли участь керівник апарату Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, сільські, селищні голови, місцеві ЗМІ.
    На сесії розглядалося 8 питань:
1. Про затвердження персонального складу постійних комісій Броварської районної ради VII скликання.
2. Про обрання секретаріату Броварської районної ради VII скликання
3. Про затвердження регламенту Броварської районної ради Київської області VII скликання.
4. Про затвердження Положення про постійні комісії Броварської районної ради VII скликання.
    На сесії були розглянуті інші 4 питань по яких були прийняті відповідні рішення.