Відбулося 45 позачергове засідання сесії Броварської районної ради VII скликання

опубліковано 24 лип. 2018 р., 01:35 Інформаційно-довідковий центр
   24 липня 2018 року відбулось засідання 45 позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.М.Гришка.

В роботі сесії взяв участь заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату райдержадміністрації К.В. Прянішнікова, начальник управління фінансів райдержадміністрації О.Ж. Миргородська, депутати районної ради, голови сільських, селищних рад та представники ЗМІ.

Відповідно до порядку денного розглянуто наступні питання:

1. Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2018 рік.
   2. Звіт про виконання районного бюджету Броварського району за І півріччя 2018 року.
   3. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2017 року № 468-35 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2018 рік» та додатків до нього.
   4. Про внесення змін в рішення Броварської районної ради від 26.07.2011 № 150-9-VI «Про затвердження Положення та персонального складу Комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Броварського району»
   5. Про встановлення розміру плати за навчання в комунальному закладі «Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування» Броварської районної ради Київської області
   6. Про затвердження Порядку списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селищ Броварського району.
   7. Різне.