Новини‎ > ‎

Відбулося 48 чергове засідання сесії Броварської районної ради VII скликання

опубліковано 18 вер. 2018 р., 06:37 Інформаційно-довідковий центр
   18 вересня 2018 року відбулось засідання 48 чергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.М.Гришка. 


   В роботі сесії взяв участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, депутат Київської обласної ради О.Є Кищук, депутати районної ради, голови сільських, селищних рад та представники ЗМІ. 

   Відповідно до порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2017 року № 468-35 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2018 рік» та додатків до нього.
   2. Про хід виконання районної Програми соціально-економічного, культурного, духовного розвитку Броварського району на 2018 рік за I півріччя 2018 року.
   3. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Броварського району».
   4. Про роботу Броварської місцевої прокуратури за І півріччя 2018 року на території Броварського району Київської області.
   5. Про хід виконання Районної Програми щодо вдосконалення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю у Броварському районі на 2016-2018 роки.
   6. Про хід виконання Програми забезпечення Броварської районної організації ветеранів війни і праці, Збройних сил, правоохоронних органів на 2016-2020 роки.
   7. Про хід виконання Програми розвитку футболу в Броварському районі на 2014-2018 роки.
   8. Про хід виконання Програми розвитку галузі культури Броварського району на 2017-2020 роки.
   9. Про хід виконання Програми підтримки діяльності Броварської районної організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій на 2016-2020 роки.
  10. Про Звіт Броварської райдержадміністрації про хід виконання Плану заходів із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на 2017-2029 роки.
  11. Про внесення змін до розділу IV районної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки.
  12. Про хід виконання Районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017 – 2018 роки.
  13. Звіт постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту.
  14. Звіт постійної комісії з питань екології та охорони навколишнього середовища.
  15. Звіт постійної комісії з питань комунальної власності.
  16. Про хід виконання Програми підтримки розвитку садівництва та ягідництва у Броварському районі на 2017-2018 роки.
  17. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань координації на відповідній території діяльності місцевих землевпорядних органів.
  18. Про хід виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Броварському районі на 2017-2018 роки.
  19. Про внесення змін до Програми містобудівної діяльності та створення геоінформаційної електронної містобудівної кадастрової системи Броварського району на період 2016-2018 роки.
  20. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань видачі замовникам відповідно до законодавства містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок за межами населених пунктів.   
  21. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань об'єднання на договірних засадах коштів підприємств, установ та організацій, розташованих на відповідній території, і населення, а також бюджетних коштів на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання на пайових засадах об'єктів соціальної і виробничої інфраструктури, шляхів місцевого значення, на капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення (як співфінансування на договірних засадах) та на заходи щодо охорони праці та охорони навколишнього природного середовища.
  22. Про хід виконання Районної Програми заходів з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району на 2017-2018 роки.
  23. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань вжиття необхідних заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій відповідно до закону, інформування про них населення, залучення в установленому законом порядку до цих робіт підприємств, установ та організацій, а також населення.
  24. Звіт директора комунального підприємства «Трудовий архів Броварського району» Броварської районної ради Київської області.
  25. Звіт директора комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Броварської районної ради Київської області.
  26. Про внесення змін до складу Комісії з оренди об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Броварського району. 
  27. Про надання згоди комунальному підприємству «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради на відчуження (продаж) майна, що належить до основних фондів підприємства та є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Броварського району.
  28. Про погодження відкриття філії комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» в с.Літки, затвердження нової редакції Статуту та структури комунального закладу.
  29. Про внесення змін та доповнень районної Програми соціально-економічного, культурного, духовного розвитку Броварського району на 2018 рік.
  30. Про внесення змін та доповнень до Додатку до Програми стимулів та розвитку надання первинної медико-санітарної допомоги населенню Броварського району та відновлення матеріально-технічної бази Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018 рік.
  31. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку галузі культури Броварського району на 2017-2020 роки.
  32. Про затвердження Кошторису сектору фізичної культури, молоді та спорту Броварської районної державної адміністрації на 2018 рік до Програми розвитку фізичної культури і спорту «Броварщина спортивна» на 2017-2020 роки.
  33. Про доручення голові районної ради укласти Контракт з директором комунального підприємства «Госпрозрахункова група з приватизації державного житлового фонду району» Броварської районної ради Київської області.
 34. Різне.
Comments