Відбулося районне свято до Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир

опубліковано 7 бер. 2017 р., 07:03 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 8 бер. 2017 р., 05:45 ]

07 березня – в будинку культури селища Калинівка відбулося районне свято до Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир.
    У святкуванні взяли участь голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко, голова районної ради С.М.Гришко.
    Почесними гостями на святі були - Герой України, голова правління ПАТ «Комбінат Тепличний» В.І.Чернишенко, Герої соціалістичної праці К.Т.Дяченко, М.З.Пильтяй, Почесні жителі Броварського району.
    У святкуванні взяли участь працівники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, голови і працівники сільських та селищних рад, працівники підприємств району, жителі сіл та селищ Броварського району.
    З вітальним словом до присутніх зверталися голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко, голова районної ради С.М.Гришко.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир вручено Почесні грамоти Подяки та цінні подарунки 53 жінкам, а також Знаком Пошани ІІІ шести жінкам, ІІ ступеня трьом жінкам району, знаком пошани І ступеня була нагороджена Т.А.Філіпова.
    Після урочистої частини колективи художньої самодіяльності Броварського району виступили з численними концертними номерами.