Відбулося районне свято, присвячене Дню Державного Прапора та 26-й річниці Незалежності України

опубліковано 23 серп. 2017 р., 04:50 Інформаційно-довідковий центр

23 серпня в с. Гоголів  відбулося районне свято, присвячене Дню Державного  Прапора та 26-1 річниці Незалежності України

В заході взяли участі голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, голова Броварської районної ради С.М. Гришко, заступник голови райради А.В. Гоголіна, Почесні жителі Броварського району, депутати всіх рівнів, працівники райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та служб району, сільські та селищні голови, жителі району.

Урочисту частину розпочали з піднімання Державного Прапору України.

Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто віддав своє життя за нашу можливість сьогодні жити й святкувати.

Почесне право покласти квіти біля пам’ятної дошки загиблому воїну АТО, який проживав в с. Гоголів, Топісі Андрію Олександровичу, надано голові Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименку та голові Броварської райради С.М. Гришку.

Голова Гоголівської сільської ради П.В. Примак  та голова наглядової ради громадської організації "АТО-М" В.П. Білик Голова наглядової ради громадської організації "АТО-М" вшанували пам'ять Великого Кобзаря Т.Г. Шевченка, Почесні жителі Броварського району Н.І. Федірко та В.І. Чернишенко поклали  квіти до пам'ятного знаку Магдебурзського права.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт. Зі словами привітання до гостей звернулися голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, голова Броварської районної ради С.М. Гришко, голова Гоголівської сільської ради П.В. Примак.

За сумлінне виконання своїх обов'язків перед державною на народом, з нагоди свята  розпорядженнями голови Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименка та голови Броварської районної ради С.М. Гришка цінними подарунками відзначено 65 осіб.

Святковий настрій створювали: учасники хореографічного колективу «Олекса Плюс» ( КЗ БРР Центр творчості з смт Велика Димерка та с. Богданівська. Керівник– Олексій Нагорний), Анастасія Кобизька (учасниця художньої самодіяльності Княжицького СБК), зразковий вокальний колектив «Джерельце» (Плосківський СБК. Керівник: Лариса Бардаченко), Дмитро Чакун (соліст Калинівського СБК), народний хореографічний колектив «Престиж» (Літківський СБК. Керівник Світлана Німчин), Катерина Шеверун (солістка Рожівського СБК), Олександра Малаш, Світлана Пащук, Марина Ковальчук, Артем Білецький (учасники художньої самодіяльності Гоголівської СБК), Валентина Кожушко, Анна Кожушко (Літківський СБК), хореогрфічний колектив "Рідненькі" (КЗ БРР "Школа естетичного виховання" з смт Велика Димерка та с. Богданівка. Керівник Христина Нагорна).