Відбулося районне свято присвячене Дню місцевого самоврядування

опубліковано 7 груд. 2015 р., 05:23 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 7 груд. 2015 р., 22:37 ]
    07 грудня – у великій актовій залі райдержадміністрації відбулося районне свято присвячене Дню місцевого самоврядування.
    У заході взяли участь голова райдержадміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко, Герой України В.І.Чернишенко, Герой соціалістичної праці П.Ф.Волохаколишні голови районної ради Л.В.Слободянюкпочесні жителі Броварського району, депутати районної ради, голови, секретарі сільських, селищних рад, працівники структурних підрозділів райдержадміністрацій.
    Всі запрошені гості оглянули, розташовану в фойє, персональну виставку художніх робіт викладача дитячої школи мистецтв Броварського району Наталії Липявки.
    З словами вітання до присутніх зверталися голова районної ради С.М.Гришко, голова райдержадміністрації В.О.Сінько, колишній голова районної ради Л.В.Слободянюк.
    За вагомий внесок у розвиток Броварського району та активну позицію в громадсько-політичному житті району Знаком пошани, Подяками та Почесними грамотами були нагороджені депутати районної ради, депутати сільських, селищних рад, працівники сільських, селищних рад, волонтери.
    Після закінчення урочистої частини відбувся концерт аматорських колективів художньої самодіяльності Броварського району.

7 грудня 2015 р.