Відбулося спортивне свято присвячено Дню молоді та 90-річчю утворення Броварського району.

опубліковано 24 черв. 2013 р., 05:40 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 25 черв. 2013 р., 04:16 ]
    23 червня – на виконання завдань та соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя «Діти – майбутнє України», «Кожній дитині – всебічний розвиток» за підтримки голови Броварської райдержадміністрації, голови районного осередку Партії Регіонів П.П.Іваненко та місцевого мецената О.І.Ладана в с.Красилівка відбулося спортивне свято присвячено Дню молоді та 90-річчю утворення Броварського району.
    В заході взяли участь заступники голови райдержадміністрації, депутати районної ради, голова села Р.Л.Нагібіна, близько двохсот дітей віком від 3-х до 18-ти років.
    Програма заходу передбачала змагання з міні – футболу, пляжного волейболу, перетягування канату, змагання з підняття гирі. Для маленьких дітей відбувся конкурс малюнків на асфальті.

23 червня 2013 р.

Розважали дітей клоуни, безкоштовно роздавалася солодка вата та всі бажаючі мали можливість покататися на надувних атракціонах.
    Кожна дитина, яка брала участь в заході, отримала солодкий подарунок, а переможцям змагань було вручено грамоти та цінні подарунки.