Відбулося засідання 12 чергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання

опубліковано 21 квіт. 2016 р., 05:11 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 21 квіт. 2016 р., 05:18 ]

21 квітня - відбулося засідання 12 чергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко.
    В роботі сесії взяли участь голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, депутат Київської обласної ради О.Є.Кіщук, депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації.
    На сесії розглядалося 32 питання:
1. Про затвердження звіту Броварської районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Броварського району за І квартал 2016 року.
2. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 14 січня 2016 року № 65-7 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2016 рік» та додатків до нього.
3. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території Броварського району (інформація керівника Броварської місцевої прокуратури).
4. Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Броварського району (інформація начальника Броварського відділу поліції ГУ Національної поліції України в Київській області).
5. Про хід виконання Районної програми забезпечення проведення роз’яснювальної роботи та оформлення субсидій серед населення Броварського району в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги.
6. Про внесення змін до розділу 5 Районної програми забезпечення проведення роз’яснювальної роботи та оформлення субсидій серед населення Броварського району в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги.
7. Про хід виконання Районної програми «Шкільний автобус» на 2015-2017 роки.
8. Про хід виконання Програми розвитку Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на 2014-2016 роки.
9. Про хід виконання Районної програми медикаментозного забезпечення пацієнтів, хворих на муковісцидоз на 2015-2017 роки.
10. Про хід виконання Програми зайнятості населення Броварського району на період до 2017 року.
    На сесії районної ради було розглянуто 22 інших питань.