Відбулося засідання 22 позачергової сесії Броварської районної ради VI скликання

опубліковано 13 груд. 2012 р., 05:35 Інформаційно-довідковий центр

13 грудня – відбулося засідання 22 позачергової сесії Броварської районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради А.В.Деменка.
    В роботі сесії взяли участь голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко, заступник міжрайонного прокурора А.М.Авірянов, депутати Броварської районної ради.

На сесії розглянуто 2 питання:
- про внесення змін до рішення сесії районної ради VI скликання від 29 грудня 2011 року №222-15- VI «Про районний бюджет Броварського району на 2012 рік» та додатків до нього;
- про передачу частини існуючого ресурсу відділення швидкої та невідкладної допомоги Броварської ЦРЛ в оперативне управління комунальному закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».