Відбулося засідання 24 чергової сесії Броварської районної ради VI скликання

опубліковано 28 лют. 2013 р., 06:56 Інформаційно-довідковий центр
    28 лютого – відбулося засідання 24 чергової сесії Броварської районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради А.В.Деменка.
    В роботі сесії взяли участь голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко, міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, депутати Броварської районної ради, працівники структурних підрозділів, служб Броварської районної державної адміністрації.

28 лютого 2013 р.

На сесії розглянуто 36 питаннь:
- Про затвердження звіту про виконання районної Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку у 2012 році;
- Про затвердження Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку на 2013 рік;
- Про затвердження звіту про виконання бюджету за 2012 рік;
- Про затвердження звіту про виконання плану роботи Броварської районної ради за 2012 рік;
- Про хід виконання районної Програми «Інвентаризації земель та проведення нормативно-грошової оцінки в межах та за межами населених пунктів Броварського району Київської області на 2011-2015 роки»;
- Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою щодо забезпечення відповідно до законодавства розвитку науки, усіх видів освіти.
    На сесії були розглянуті інші 30 питань по яких були прийняті відповідні рішення.