Відбулося засідання 26 чергової сесії Броварської районної ради VI скликання. Відбувся районний захід присвячений Дню Конституції України

опубліковано 27 черв. 2013 р., 07:03 Інформаційно-довідковий центр
    27 червня – відбулося засідання 26 чергової сесії Броварської районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради А.В.Деменка.
    В роботі сесії взяли участь голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко, заступник міжрайонного прокурора О.В.Бургела, депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, сільські та селищні голови.

27 червня 2013 р.

На сесії розглянуто 26 питань:
- про прийняття видатків, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансферів до Бюджету Броварського району;
- про виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою з підготовки питань про визначення у встановленому законом порядку території, вибір, вилучення і надання землі для містобудівних потреб, визначених містобудівною документацією;
- про хід виконання програми «сільська молодь» на 2011-2013 роки;
- про хід виконання районної програми «Турбота» на 2012-2015 роки.
    На сесії були розглянуті інші 22 питання по яких були прийняті відповідні рішення.
    Цього ж дня у великій залі райдержадміністрації відбувся районний захід присвячений Дню Конституції України.
    В заході взяв участь голова районної ради А.В.Деменко, перший заступники голови райдержадміністрації В.М.Кукшин, начальники служб, відділів райдержадміністрації, працівники місцевих засобів масової інформації.

27 червня 2013 р.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради А.В.Деменко, перший заступники голови райдержадміністрації В.М.Кукшин.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня Конституції України вручено Почесні грамоти, Подяки та цінні подарунки працівникам районних служб, підприємцям району, депутатам районної ради.
    Після урочистої частини відбувся концерт художньої самодіяльності колективів Броварського району.