Новини‎ > ‎

Відбулося засідання 31 чергової сесії Броварської районної ради VI скликання

опубліковано 17 груд. 2013 р., 06:57 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 бер. 2014 р., 04:04 ]
    17 грудня – відбулося засідання 31 чергової сесії Броварської районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради А.В.Деменка. 
    В роботі сесії взяли участь голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко, міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, сільські та селищні голови. 

17 грудня 2013 р.


    На сесії розглянуто 27 питань: 
- Про затвердження звіту Броварської районної державної адміністрації про виконання бюджету Броварського району за 9 місяців 2013 року. 
- Про хід виконання районної Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району за 9 місяців 2013 року. 
- Про затвердження Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району на 2014 рік. 
- Про затвердження плану роботи районної ради на 2014 рік. 
- Про затвердження нової редакції статуту комунального закладу «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Броварської районної ради. 
    На сесії були розглянуті інші 22 питання по яких були прийняті відповідні рішення. 
    На засіданні 31 чергової сесії Броварської районної ради VI скликання була підтримана Заява депутатів Броварської районної ради з приводу суспільно-політичної ситуації в Україні, а саме: 
    Спостерігаючи за суспільно-політичними подіями, що відбуваються в Україні, Броварська районна рада вважає за необхідне заявити про стурбованість посиленням соціальної напруги у столиці України. 
    Ми глибоко переконані, що європейський вибір народу нашої країни та прагнення долучитися до європейських цінностей і свобод є основою для майбутнього розвитку України. Ми поважаємо та розділяємо вибір наших співгромадян, але, разом з тим, засуджуємо усі провокаційні дії, що несуть загрозу життю і здоров’ю людей, завдають втрат для економіки та іміджу держави на міжнародній арені. 
    Закликаємо усі політичні сили Броварщини об’єднатися навколо суспільних та національних інтересів, дотримуючись законності та порядку. 
    Звертаємось до керівників підприємств, установ, організацій Броварського району їх колективів, всіх мешканців Броварщини, підприємців із закликом щодо забезпечення функціонування інфраструктури Броварщини. 
    Броварська районна рада висловлює переконання, що прагнення до європейського майбутнього має об’єднувати народ України, стати основою для конструктивного діалогу та взаєморозуміння у суспільстві.
Comments