Відбулося засідання 37 позачергової сесії Броварської районної ради VI скликання

опубліковано 24 лип. 2014 р., 07:34 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 24 лип. 2014 р., 07:36 ]

24 липня – відбулося засідання 37 позачергової сесії Броварської районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко.
    В роботі сесії взяли участь голова Броварської райдержадміністрації О.Є.Кищук, міжрайоний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, сільські та селищні голови.
    Перед початком засідання сесії присутні вшанували пам'ять загинувши військовослужбовців на Сході України та невинно убієнних на борту малазийского Boeing 777.
    На сесії розглянуто 6 питань:
1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VI скликання від 23 січня 2014 року № 573-33позач.-VI «Про районний бюджет Броварського району на 2014 рік» та додатків до нього.
2. Про прийняття видатків, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів до бюджету Броварського району.
3. Про уповноваження голови Броварської районної ради на підписання договорів про прийняття та передачу міжбюджетних трансфертів на 2015 рік.
4. Про передачу коштів на здійснення видатків, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів з районного бюджету Броварського району до бюджету міста Бровари в 2015 році.
5. Про розгляд листа Головного управління Державної Служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області.
6. Різне.