Відбулося засідання 40-ї чергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання

опубліковано 24 квіт. 2018 р., 03:53 Інформаційно-довідковий центр
   24 квітня 2018 року відбулося засідання 40-ї чергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко

В засіданні сесії взяли участь: заступник голови Броварської райдержадміністрації Плакся Ю.С.,  заступник голови Броварської районної ради Гоголіна А.В., керівник апарату адміністрації Прянішнікова К.В., депутати обласного та районного рівнів, голови сільських, селищних рад та територіально об'єднаної громади, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

На розгляд 40-ї чергової сесії районної ради VІІ скликання винесли такі питання:
   1. Звіт про виконання районного бюджету Броварського району за І квартал 2018 року.
   2. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2017 року № 468-35 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2018 рік» та додатків до нього.
   3. Про затвердження кошторису витрат комунального закладу Броварської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа» на 2018 рік до Програми розвитку фізичної культури і спорту «Броварщина спортивна» на 2017-2020 роки.
   4. Про внесення змін до Програми організації харчування учнів та вихованців закладів освіти Броварського району на 2018 рік.
   5. Про затвердження Порядку визначення категорії учнів, які забезпечуються безкоштовним харчуванням за рахунок коштів районного бюджету.
   6. Про затвердження нової редакції Статуту комунального закладу «Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування» Броварської районної ради Київської області.
   7. Про передачу основних засобів (рухомого майна), що перебуває на балансі комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», із спільної власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району до комунальної власності Калинівської селищної ради.
   8. Про передачу на баланс комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури» майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Броварського району.
   9. Про доручення голові районної ради укласти контракт з директором комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління об’єднання шкільних їдалень» Броварської районної ради.
   10. Про призначення директора комунального закладу Броварської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр».
   11. Різне.