Новини‎ > ‎

Відбулося засідання 42 чергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання

опубліковано 14 черв. 2018 р., 06:44 Інформаційно-довідковий центр
   14 червня 2018 року  відбулось засідання 42 чергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.М.Гришка

   В роботі сесії взяв участь голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф., заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, депутати Київської обласної ради Кищук О.Є., Багнюк В.В.. депутати районної ради, голови сільських, селищних рад, представники ЗМІ.

 

   На розгляд 42 чергової сесії районної ради VІІ скликання винесено такі питання: 
   1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2017 року № 468-35 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2018 рік» та додатків до нього. 
   2. Про звіт голови Броварської районної ради щодо його діяльності. 
   3. Про хід виконання районної Програми соціально-економічного, культурного, духовного розвитку Броварського району на 2018 рік у I кварталі 2018 року. 
   4. Про виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою з питань сприяння відродженню осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій населення, роботі творчих спілок національно-культурних товариств, асоціацій, інших громадських та неприбуткових організацій, які діють у сфері культури. 
   5. Про хід виконання районної Програми забезпечення проведення роз’яснювальної роботи та оформлення субсидій серед населення Броварського району в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги. 
   6. Про внесення змін до розділу 5 районної Програми забезпечення проведення роз’яснювальної роботи та оформлення субсидій серед населення Броварського району в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги. 
   7. Про хід виконання Програми правової освіти населення Броварського району на 2015-2018 роки. 
   8. Про хід виконання районної Програми «Сільська молодь» на 2014-2018 роки. 
   9. Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту «Броварщина спортивна» на 2017- 2020 роки. 
  10. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту «Броварщина спортивна» на 2017- 2020 роки. 
  11. Про хід виконання Програми розвитку Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на 2017-2021 роки. 
  12. Про затвердження Програми зайнятості населення Броварського району на 2018-2020 роки. 
  13. Про внесення змін та доповнень до розділу VIII районної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки. 
  14. Про внесення доповнень до Програми розвитку галузі культури Броварського району на 2017-2020 роки. 
  15. Про затвердження Положення про стипендію голови Броварської районної державної адміністрації та голови Броварської районної ради для обдарованих і талановитих дітей. 
  16. Про внесення змін та доповнень до Додатку до Програми стимулів та розвитку надання первинної медико-санітарної допомоги населенню Броварського району та відновлення матеріально-технічної бази Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018 рік. 
  17. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою щодо забезпечення відповідно до законодавства розвитку науки, усіх видів освіти. 
  18. Про хід виконання районної Програми забезпечення надання якісних адміністративних послуг населенню Броварського району на 2017–2018 роки. 
  19. Звіт постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку. 
  20. Про внесення доповнень до Положення про звання «Почесний громадянин Броварського району. 
  21. Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 15.12.2016 року № 243-20 позач.-VII «Про затвердження списку присяжних Броварського міськрайонного суду Київської області». 
  22. Про хід виконання Програми «Територіальна оборона» на 2017 – 2018 роки. 
  23. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань здійснення контролю за використанням коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, пов’язаних із вилученням (викупом) земельних ділянок. 
  24. Про хід виконання Програми проведення інвентаризації та нормативної грошової оцінки земель за межами населених пунктів Броварського району Київської області на 2017-2018 роки. 
  25. Про хід виконання Програми забезпечення якісною питною водою в достатній кількості на 2006-2020 роки. 
  26. Про хід виконання Програми містобудівної діяльності та створення геоінформаційної електронної містобудівної кадастрової системи Броварського району на період 2016-2018 роки. 
  27. Про виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою з підготовки питань про визначення у встановленому законом порядку території, вибір, вилучення (викуп) і надання землі для містобудівних потреб, визначених містобудівною документацією. 
  28. Звіт головного лікаря про діяльність комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня». 
  29. Звіт директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді». 
  30. Звіт директора комунального закладу Броварської районної ради «Дитячий будинок «Надія» для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування». 
  31. Звіт директора комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління об’єднання шкільних їдалень» Броварської районної ради Київської області. 
  32. Звіт головного редактора комунального підприємства редакції газети «Нове життя». 
  33. Звіт директора Броварської редакції міськрайонного радіомовлення. 
  34. Звіт виконуючого обов’язки директора комунального підприємства «Броварський торговий дім» Броварської районної ради Київської області. 
  35. Звіт директора комунального підприємства «Госпрозрахункова група з приватизації державного житлового фонду району» Броварської районної ради Київської області. 
  36. Про погодження об’єкта, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району, для передачі в оренду. 
  37. Порядок затвердження Порядку встановлення розміру плати за навчання та встановлення розміру плати за навчання в комунальному закладі Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)». 
  38. Порядок затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посади фахівців комунального закладу Броварської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр». 
  39. Про оплату праці керівників комунальних підприємств та закладів заснованих Броварською районною радою. 
  40. Різне.
Comments