Відбулося засідання 46 чергової сесії Броварської районної ради VI скликання

опубліковано 26 лют. 2015 р., 06:59 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 2 бер. 2015 р., 06:15 ]
    26 лютого – відбулося засідання 46 чергової сесії Броварської районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко.
    В роботі сесії взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, місцеві ЗМІ.
    Перед початком сесії голова районної ради С.М.Гришко оголосив хвилину мовчання за загиблими під час Революції гідності та військовослужбовцями, що загинули захищаючи Незалежність України.
    За ініціативою депутата Броварської районної ради Книша С.С. було прийнято заяву наступного зміст:

ЗАЯВА
депутатів Броварської районної ради Київської області
до Верховної Ради України, закордонних міст-побратимів,
щодо підтримки Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання  Російської Федерації державою-агресором

Броварська районна рада заявляє про підтримку Звернення Верховної Ради України, відповідно до якої Російська Федерація визнається державою агресором. Разом з іншими територіальними громадами України, солідарні у своєму прагненні захистити територіальну цілісність України та зупинити державу-агресора, яка порушує норми міжнародного права, чинить на нашій території злочини проти людяності, озброює терористів, що піддають обстрілам житлові квартали українських міст.
    Користуючись підтримкою Російської Федерації так звані «ЛНР» і «ДНР» в останні тижні посилили терористичні дії, що призвело до жахливих втрат серед цивільного населення в Волновасі, Донецьку, Маріуполі та Дебальцевому. Такі злочини не можуть залишитися безкарними, їх організатори та виконавці повинні бути притягнуті до відповідальності і постати перед Міжнародним трибуналом.
    Вважаємо, що у цій загрозливій для усього світу ситуації громада Броварщини, представники якої у лавах української армії, Національної гвардії, прикордонних військах, спецпідрозділах СБУ, УМВС, добровольчих батальйонах та інших підрозділах мужньо відстоюють територіальну цілісність держави та протистоять поширенню тероризму, повинна заявити свою принципову позицію щодо дій країни-агресора.
    Закликаємо мешканців Броварщини усіма засобами підтримувати дії української влади, направлені на зупинення агресії проти України та встановлення миру.
    Звертаємося до громад міст-побратимів та партнерів, міжнародної спільноти із закликом підтримати вимоги парламенту України, українського народу та запропонувати своїм національним парламентам, ООН, Європарламенту, ПАРЄ визнати факт агресії Російської Федерації проти України, окупації нею українських територій, її участі у підтримці тероризму та вимагати притягнути країну-агресора до відповідальності за вчинені на території Української держави злочини проти людства.
    Україна понад усе!
    Ми впевнені у перемозі, адже за нами сила народу і правда.
    Пам’ятаймо, що війна може прийти до кожного будинку, у сім’ї не тільки українців, але й кожного, хто закриває очі на очевидну загрозу миру у всьому світі.
    Слава Україні!

Після прийняття заяви голова районної ради С.М.Гришко нагородив військовослужбовців, що брали участь в АТО, а зараз перебувають на ротації та волонтерів, медалями та знакоми пошани ІІІ-ІІ ступенів.
    На сесії розглядалося 29 питань:
1. Звіт про виконання бюджету за 2014 рік.
2. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VI скликання від 30 грудня 2014 року №738-44 позач. - VI «Про районний бюджет Броварського району на 2015 рік» та додатків до нього ;
3. Звіт про виконання районної програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку на 2014 рік.
    На сесії були розглянуті інші 26 питань по яких були прийняті відповідні рішення.

2 березня 2015 р.