Відбулося засідання 48 позачергової сесії Броварської районної ради VI скликання

опубліковано 28 трав. 2015 р., 00:06 Інформаційно-довідковий центр
    26 травня – відбулося засідання 48 позачергової сесії Броварської районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко.
    В роботі сесії взяли участь голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, місцеві ЗМІ.
    На сесії розглядалося 10 питань:
1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VI скликання від 30 грудня 2014 року № 738-44 позач.-VI «Про районний бюджет Броварського району на 2015 рік» та додатків до нього.
2. Про хід виконання районної Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району за І квартал 2015 року.
3. Про затвердження кошторису на 2015-2016 роки до Програми розвитку Броварської міськрайонної організації товариства Червоного Хреста України на 2014-2016 роки.
4. Про затвердження районної Програми забезпечення проведення роз’яснювальної роботи та оформлення субсидій в Броварському районі в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги.
5. Про внесення змін до рішення районної ради від 31 серпня 2010 року №527-40-V «про управління об’єктами (майном) спільної власності територіальних громад сіл, селищ району».
6. Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату районної ради.
7. Про затвердження списку присяжних Броварського міськрайонного суду Київської області.
8. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі селища Велика Димерка.
9. Про надання дозволу Великодимерському середньому загальноосвітньому навчально-виховному комплексу на списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селищ Броварського району
10. Різне.
    На сесії були розглянуті 10 питань по яких були прийняті відповідні рішення.