Новини‎ > ‎

Відбулося засідання 50 позачергової сесії Броварської районної ради VI скликання

опубліковано 6 серп. 2015 р., 23:13 Інформаційно-довідковий центр
     30 липня відбулося засідання 50 позачергової сесії Броварської районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришка
     В роботі сесії взяли участь голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, місцеві ЗМІ. 
     
     На сесії розглядалося 13 питань: 
     1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VI скликання від 30 грудня 2014 року № 738-44 позач.-VI «Про районний бюджет Броварського району на 2015 рік» та додатків до нього. 
     2. Про внесення змін до Регламенту роботи Броварської районної ради Київської області VI скликання. 
     3. Про внесення змін до Положення про постійні комісії Броварської районної ради Київської області VI скликання. 
     4. Про звернення до Київської обласної ради та Київської обласної державної адміністрації щодо утворення філії «Броварська станція екстреної медичної допомоги» комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». 
     5. Про погодження надання ТОВ «Птахофабрика Київська» спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки питних підземних вод. 
     6. Про надання погодження на отримання спеціального дозволу СТОВ «ЮНАЙТЕД ГРОУВЕРС» на користування надрами з метою геологічного вивчення родовищ корисних копалин в адміністративних межах Рожнівської сільської ради Броварського району. 
     7. Про передачу в оренду комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл і селищ Броварського району. 
     8. Про продовження договорів оренди майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл, селищ Броварського району. 
     9. Про погодження об’єктів, що перебувають у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл, селищ Броварського району, для передачі в оренду. 
    10. Про погодження об’єкту, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району, для передачі в оренду. 
    11. Про внесення змін до рішення Броварської районної ради № 795-47.2-VІ від 14 травня 2015 року «Про передачу основних засобів (рухомого майна), які використовувались у межах майнового комплексу, розташованого в смт Велика Димерка по вул. Комунальна, 6, із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Броварського району до комунальної власності Великодимерської селищної ради». 
     12. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради. 
     13. Різне.
     
     На сесії були розглянуті 13  питань по яких були прийняті відповідні рішення.
Comments