Відбулося засідання 52 чергової сесії Броварської районної ради VI скликання

опубліковано 24 вер. 2015 р., 04:07 Інформаційно-довідковий центр
    24 вересня – відбулося засідання 52 чергової сесії Броварської районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко.
    В роботі сесії взяли участь голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, сільські, селищні голови, місцеві ЗМІ.
    На сесії розглядалося 31 питання:
1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VI скликання від 30 грудня 2014 року № 738-44 позач.-VI «Про районний бюджет Броварського району на 2015 рік» та додатків до нього.
2. Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності зміцьнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян на території Броварського району, Київської області на 2013-2017 роки.
3. Про передачу нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Броварського району до комунальної власності Світильнянської сільської ради.
4. Про затвердження Програми інвентаризації земель Броварського району Київської області на 2015 – 2016 роки.
    На сесії були розглянуті інші 27 питань по яких були прийняті відповідні рішення.

24 вересня 2015 р.