Відбулося засідання 53 позачергової сесії Броварської районної ради

опубліковано 7 жовт. 2015 р., 06:54 Інформаційно-довідковий центр
    06 жовтня – відбулося засідання 53 позачергової сесії Броварської районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко.
    В роботі сесії взяли участь голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, сільські, селищні голови, місцеві ЗМІ.
    На сесії розглядалося 3 питання:
1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VI скликання від 30 грудня 2014 року № 738-44 позач.-VI «Про районний бюджет Броварського району на 2015 рік» та додатків до нього.
2. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Броварського району».
3. Про затвердження Програми підготовки та виховання захисників Батьківщини, військово-фахової орієнтації молоді, організації та проведення приписки, призову на строкову військову службу в Броварському районі на 2015 рік
    По всіх питаннях прийняті відповідні рішення.