Відбулося засідання 54 позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання

опубліковано 21 лют. 2019 р., 04:01 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 бер. 2019 р., 23:48 ]
   24 лютого 2019 року відбулося засідання 54 позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.Гришка.

В засіданні взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Клименко, заступник голови адміністрації О.Юрченко, депутат Київської обласної ради О.Кищук, депутати районної та місцевих рад, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад., представники громадстких організацій і засобів масової інформації.

На розгляд 54 позачергової сесії районної ради VІІ скликання винесено наступні питання:
   1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2018 року № 686-51 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2019 рік» та додатків до нього.
   2. Звіт про виконання Програми відзначення та вшанування окремих працівників, трудових колективів, які досягли високого професіоналізму і визначних успіхів у виробничій, державній, творчій та інших сферах діяльності на 2017-2018 роки.
   3. Звіт про виконання районної Програми «Сільська молодь» на 2014-2018 роки.
   4. Про внесення змін до Програми розвитку галузі культури Броварського району на 2017-2020 роки.
   5. Про затвердження Програми «Підтримка служби переливання крові КНП «Броварська БКЛ» БРР БМР та розвитку донорства в Броварському районі на 2019 рік».
   6. Про затвердження Програми «Додаткові стимули для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню Броварського району та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області на 2019 рік».
   7. Звіт про виконання Програми збереження архівних фондів Броварського району на 2018 рік.
   8. Про призначення директора комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)».
   9. Про внесення змін до рішення від 07 вересня 2017 року № 383-30.2-VII «Про реорганізацію (перетворення) комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» в комунальне неприбуткове підприємство «Броварська багатопрофільна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради».
  10. Звіт про виконання Програми діяльності та фінансової підтримки Броварської редакції міськрайонного радіомовлення на 2018 рік.
  11. Звіт про виконання Програми збереження фондів Трудового архіву Броварського району на 2018 рік.
  12. Про погодження штатного розпису комунального підприємства «Трудовий архів Броварського району» Броварської районної ради Київської області на 2019 рік.
  13. Про надання погодження на отримання спеціального дозволу ТОВ «УКРЕЙНІАН ДІГІНГ КОМПАНІ» на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків Любич, що знаходяться у Броварському районі Київської області.
  14. Різне.