Відбулося засідання 59-ї чергової сесії Броварської районної ради VII скликання

опубліковано 26 черв. 2019 р., 01:39 Інформаційно-довідковий центр
   25 червня 2019 року відбулося засідання 59-ї чергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.Гришка.

В засіданні взяли участь: виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся, депутати районної та місцевих рад, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад та засобів масової інформації.

Згідно порядку денного розглянуто наступні питаня:
   1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2018 року № 686-51 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2019 рік» та додатків до нього.
   2. Про хід виконання районної Програми соціально-економічного, культурного, духовного розвитку Броварського району на 2019 рік у I кварталі 2019 року.
   3. Про хід виконання районної Програми забезпечення проведення роз’яснювальної роботи та оформлення субсидій серед населення Броварського району в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги в 2018 році.
   4. Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту «Броварщина спортивна» на 2017- 2020 роки.
   5. Про хід виконання Програми розвитку Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на 2017-2021 роки.
   6. Про хід виконання Програми підтримки діяльності Броварської районної громадської організації «Чорнобильський Спас» на 2018-2020 роки.
   7. Про виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою з питань сприяння відродженню осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій населення, роботі творчих спілок національно-культурних товариств, асоціацій, інших громадських та неприбуткових організацій, які діють у сфері культури.
   8. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою щодо забезпечення відповідно до законодавства розвитку науки, усіх видів освіти.
   9. Про внесення змін до Програми «Додаткові стимули для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню Броварського району та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області на 2019 рік.
   10. Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Броварського району на 2019 рік.
   11. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань здійснення контролю за використанням коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, пов’язаних із вилученням (викупом) земельних ділянок.
   12. Про хід виконання Програми забезпечення якісною питною водою в достатній кількості на 2006-2020 роки.
   13. Про виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою з підготовки питань про визначення у встановленому законом порядку території, вибір, вилучення (викуп) і надання землі для містобудівних потреб, визначених містобудівною документацією.
   14. Про внесення змін до Програми «Територіальна оборона» на 2019 – 2020 роки.
   15. Звіт постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку.
   16. Звіт директора Комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області.
   17. Звіт директора Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді».
   18. Звіт директора Комунального закладу Броварської районної ради «Дитячий будинок «Надія» для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування».
   19. Звіт директора Комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління об’єднання шкільних їдалень» Броварської районної ради Київської області.
   20. Про встановлення розміру плати за навчання в Комунальному закладі Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)».
   21. Про погодження відкриття філії Комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» в селі Красилівка, затвердження нової редакції Статуту комунального закладу.
   22. Звіт виконуючого обов’язки директора Комунального підприємства «Броварський торговий дім» Броварської районної ради Київської області.
   23. Звіт директора Броварської редакції міськрайонного радіомовлення.
   24. Звіт директора Комунального підприємства «Госпрозрахункова група з приватизації державного житлового фонду району» Броварської районної ради Київської області.
   25. Про надання погодження на отримання спеціального дозволу ТОВ «Укрейніан Дігінг Компані» на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки надр «Рожнівська», що знаходиться у Броварському районі Київської області.
   26. Про надання погодження ТОВ «Будіндустрія-Сервіс Лтд» щодо внесення змін та розширення меж раніше наданої у користування площі Спаського родовища пісків (Північна, Південна ділянки), що знаходиться у Броварському районі Київської області (згідно із спеціальним дозволом на користування надрами від 03.09.2009 № 5005).
   27. Різне.