Відбулося засідання 60-ї позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання

опубліковано 11 лип. 2019 р., 01:53 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 11 лип. 2019 р., 01:55 ]
   11 липня 2019 року відбулося засідання 60-ї позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.Гришка.

В засіданні взяли участь: виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся, депутати районної та місцевих рад, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад та засобів масової інформації.

На засіданні розглянуто наступні питання:
   1. Звіт про виконання районного бюджету Броварського району за І півріччя 2019 року.
   2. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2018 року № 686-51 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2019 рік» та додатків до нього.
   3. Різне.