Відбулося засідання 61-ї позачергової сесії Броварської районної ради VII

опубліковано 8 серп. 2019 р., 04:11 Інформаційно-довідковий центр
   08 серпня 2019 року відбулося засідання 61-ї позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.Гришка.

В засіданні взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко, депутати районної та місцевих рад, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад та засобів масової інформації.

На засіданні розглянуто наступні питання:
   1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2018 року № 686-51 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2019 рік» та додатків до нього.
   2. Про внесення змін до рішення Броварської районної ради від 16 травня 2019 року № 792-57 позач.-VII «Про припинення діяльності комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради шляхом його ліквідації».
   3. Про передачу Броварській районній раді майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району закріпленого на праві господарського відання за комунальним підприємством «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради.
   4. Про передачу майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району.
   5. Про вихід комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради із співзасновників ТОВ «АЛЬФА-БУД-ІНВЕСТ» та передання своєї частки іншим співзасновникам, які мають пріоритетне право відповідно до чинного законодавства.
   6. Різне.