Відбулося засідання 62-ї чергової сесії Броварської районної ради VII скликання

опубліковано 24 вер. 2019 р., 01:46 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 24 вер. 2019 р., 03:42 ]
   24 вересня 2019 року відбулося 62 чергове засідання сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.Гришка.

В засіданні взяли участь: депутати районної та місцевих рад, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, голови сільських, селищних рад, представники об’єднаних територіальних громад та засобів масової інформації.

На сесії розглянуто наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2018 року № 686-51 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2019 рік» та додатків до нього.

2. Про звіт голови Броварської районної ради щодо його діяльності.

3. Про результати діяльності Броварської місцевої прокуратури за І півріччя 2019 року.

4. Про зміни у складі постійних комісій Броварської районної ради VІІ скликання.

5. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Броварського району»

6. Про хід виконання районної Програми соціально-економічного, культурного, духовного розвитку Броварського району на 2019 рік за І півріччя.

7. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2019 рік.

8. Про хід виконання Програми забезпечення Броварської районної організації ветеранів війни і праці, Збройних сил, правоохоронних органів на 2016-2020 роки.

9. Про хід виконання Програми підтримки діяльності Броварської районної організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій на 2016-2020 роки.

10. Про хід виконання Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру в Броварському районі на 2018 – 2022 роки.

11. Про хід виконання Програми розвитку галузі культури Броварського району на 2017-2020 роки.

12. Про хід виконання Програми зайнятості населення Броварського району на 2018 - 2020 роки.

13. Програма відшкодування в Броварському районі витрат, пов’язаних з відпуском лікарських засобів окремим категоріям громадян при амбулаторному лікуванні на 2018 – 2020 роки.

14. Про внесення змін до Програми розвитку галузі культури Броварського району на 2017-2020 роки.

15. Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Броварського району на 2019 рік.

16. Про затвердження кошторису Програми розвитку Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на 2017-2021 роки в новій редакції.

17. Про внесення змін до Додатку № 1 Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік.

18. Звіт постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту.

19. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань координації на відповідній території діяльності місцевих землевпорядних органів.

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці села Богданівка Богданівської сільської ради Броварського району Київської області.

21. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань вжиття необхідних заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій відповідно до закону, інформування про них населення, залучення в установленому законом порядку до цих робіт підприємств, установ та організацій, а також населення.

22. Звіт постійної комісії з питань екології та охорони навколишнього середовища.

23. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань видачі замовникам відповідно до законодавства містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок за межами населених пунктів.

24. Звіт постійної комісії з питань комунальної власності.

25. Звіт директора Комунального підприємства «Трудовий архів Броварського району» Броварської районної ради Київської області.

26. Звіт директора Комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Броварської районної ради Київської області.

27. Звіт директора Комунального закладу Броварської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр».

28. Про внесення змін до рішення Броварської районної ради Київської області від 03 липня 2018 року № 596-43 позач.-VII «Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області».

29. Про звільнення тимчасово виконуючого обов’язки директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».

30. Про призначення тимчасово виконуючого обов’язки директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».

31. Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».

32. Різне.