Відбулося засідання 7 позачергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання

опубліковано 14 січ. 2016 р., 04:09 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 18 січ. 2016 р., 01:18 ]

14 січня – відбулося засідання 7 позачергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання під головуванням заступника голови районної ради А.В. Гоголіної.
    В роботі сесії взяли участь голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, депутат Київської обласної ради О.Є.Кищук, депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації.
    На сесії розглядалося 2 питання:
1. Про районний бюджет Броварського району на 2016 рік.
2. Про затвердження Програми організації харчування учнів та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району на 2016 рік.
    По даним питанням були прийняті позитивні рішення.