Відбулося засідання 9 чергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання

опубліковано 18 лют. 2016 р., 06:15 Інформаційно-довідковий центр
    18 лютого – відбулося засідання 9 чергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко.
    В роботі сесії взяли участь голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, депутат Київської обласної ради О.Є.Кіщук, депутати Броварської районної ради, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації.
    На сесії розглядалися наступні питання:
1. Про затвердження звіту Броварської районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Броварського району за 2015 року.
2. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 14 січня 2016 року № 65-7 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2016 рік» та додатків до нього.
3. Про затвердження договору між Броварською районною радою та Київською обласною радою про передачу-прийняття міжбюджетних трансфертів у вигляді «Субвенції на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильскої катастрофи».
4. Про затвердження договору між Броварською районною радою та Калитянською селищною радою об`єднаною територіальною громадою Броварського району Київської області про передачу-прийняття міжбюджетних трансфертів у вигляді «Медичної субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам».
5. Про затвердження договору між Броварською районною радою та Калитянською селищною радою об`єднаною територіальною громадою Броварського району Київської області про передачу-прийняття міжбюджетних трансфертів у вигляді «Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих».
6. Про затвердження договору між Броварською районною радою та Калитянською селищною радою об`єднаною територіальною громадою Броварського району Київської області про передачу-прийняття міжбюджетних трансфертів у вигляді «Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу».
    На сесії було розглянуто інші 43 питання.
    По всіх питаннях було прийнято позитивне рішення.

18 лютого 2016 р.