опубліковано 18 черв. 2018 р., 05:54 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 19 черв. 2018 р., 23:04 ]
   18 червня 2018 року в приміщенні малої зали відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів  за участю інститутів громадянського суспільства  для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації під головуванням голови ініціативної групи К.В. Прянішнікової.

На засіданні розглянули питання щодо результатів проведеної перевірки ініціативною групою документів, наданих інститутами громадянського суспільства, для формування нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації.

До Броварської райдержадміністрації подали заяви 12 інститутів громадянського суспільства, більшість яких є новими.

Під час перевірки з'ясувалося, що є організації, які мають певні зауваження, а саме відсутність:
   - інформації про діяльність організації;
   - копії свідоцтва про діяльність громадської організації;
   - копії виписки з Єдиного реєстру юридичних осіб-підприємців.

Одноголосно вирішено підготувати організаціям, які мають зауваження, листи-повідомлення з пропозицією усунути їх протягом 7-ми днів.