опубліковано 25 черв. 2018 р., 06:09 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 25 черв. 2018 р., 23:26 ]
   25 червня 2018 року в приміщенні малої зали відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів  за участю інститутів громадянського суспільства  для формування нового складу  Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації під головуванням голови ініціативної групи К.В. Прянішнікової.

Згідно порядку денного розглянули питання про результати проведеної перевірки ініціативною групою документів, наданих інститутами громадянського суспільства, для формування нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації, які мали зауваження групи.

Станом на 25 червня 2018 року невідповідності виправили:
   - Київське обласне об’єднання Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Тараса Шевченка,
   - громадська організація «Ветеранів жінок, інвалідів, учасників АТО «БЕРЕГИНЯ»,
   - міжнародна благодійна організація «Фундація «Відкрита Україна».

Громадська організація «Українська рада адвокатів» відповідні документи не надала.

Вирішили:
   1.1. Громадській організації «Українська рада адвокатів» відмовити у подальшій участі в установчих зборах для формування нового складу Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації в зв’язку з невиправленням виявлених недоліків.
   1.2. Призначити установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Броварської районної державної адміністрації на 02 липня 2018 року 16:00 годині за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, мала зала.