Новини‎ > ‎

Відбулося засідання колегії при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 26 лип. 2018 р., 04:55 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 29 лип. 2018 р., 22:09 ]
   26 липня 2018 року виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Ю.С.Плакся провів засідання колегії при Броварській райдержадміністрації.    В засіданні взяли участь керівник апарату райдержадміністрації К.В. Прянішнікова, члени президії, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району .

   Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про стан виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.
   Вірішено доручити головним розпорядникам коштів, головам сільських і селищної рад з метою ефективного та раціонального використання коштів, посилення фінансової, бюджетної дисципліни та наповнення місцевих бюджетів у 2018 році необхідно: 
   - привести у відповідність затвердженим бюджетним призначенням на оплату праці мережу бюджетних установ, штатну чисельність працівників;
   - забезпечити жорсткий режим економного використання енергоносіїв, оплата яких здійснюється за рахунок бюджетних коштів;
   - в процесі виконання місцевих бюджетів першочергово спрямовувати всі додаткові фінансові ресурси на ці потреби;
   - здійснювати управління бюджетними коштами в межах встановлених бюджетних повноважень із забезпеченням ефективного, результативного, цільового та економного використання бюджетних коштів, належної організації та координації роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів;
   - реєструвати бюджетні зобов’язання та здійснювати платежі розпорядникам коштів місцевих бюджетів за незахищеними видатками загального фонду місцевих бюджетів у разі відсутності заборгованості з оплати праці працівників бюджетних установ і розрахунків за спожиті енергоносії;
   - протягом року забезпечити своєчасну і в повному обсязі виплату заробітної плати та оплату за використані енергоносії, для чого в процесі виконання місцевих бюджетів першочергово спрямовувати всі додаткові фінансові ресурси на ці потреби.


   2. Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Броварського району та результати діяльності Броварського відділу поліції за 6 місяців 2018 року.
   
   Т.в.о. начальника Броварського відділу поліції ГУНП в Київській області Скидан М.В. повідомив, що за 6-ть місяців 2018 року до Броварського відділу поліції ГУНП в Київській області надійшло 7086 заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події скоєних на території Броварського району, з яких 1034 – з ознаками кримінальних правопорушень внесено до ЄРДР, зокрема:
   - 341 тяжких кримінальних правопорушень;
   - 5 умисних вбивств;
   - 2 тяжкі тілесні ушкодження;
   - 1 зґвалтування;
   - 525 крадіжок;
   - 7 грабіж;
   - 8 шахрайство;
   - 2 незаконне поводження зі зброєю;
   - 4 розбій;
   - 14 ДТП з потерпілими;
   - 4 привласнення розтрата майна;
   - 16 кримінальних правопорушень, пов'язаних з незаконним обігом наркотичних.
   
   З них розкритих злочинів - 286 (по яких повідомлено про підозру особам), зокрема:
   - 205 тяжких кримінальних правопорушень;
   - 5 умисне вбивство;
   - 2 тяжкі тілесні ушкодження;
   - 1 зґвалтування;
   - 215 крадіжок;
   - 6 грабіж;
   - 3 шахрайство;
   - 3 розбій;
   - 4 привласнення розтрата майна;
   - 8 кримінальних правопорушень, пов'язаних з незаконним обігом наркотичних.

   Маємо позитивну динаміку у розкритті злочинів (вище середньо обласного рівня): 
   - тяжкі тілесні ушкодження – 100,0% - 94,2%;
   - грабіж – 91,3%, область – 68,8%;
   - крадіжка – 43,5%, область – 42,9%;
   - шахрайство – 61,3%, область – 46,6%;
   - незаконне поводження зі зброєю – 80,0%, область – 49,0%;

   Вирішено:
   1. Броварському відділу поліції ГУ НП України в Київській області:
   1.1. Вжити заходів щодо поліпшення розкриття злочинів та попередження їх вчинення у Броварському районі.
   1.2. Посилити роботу дільничних офіцерів поліції спільно з громадськістю, виконкомами сільських, селищних рад, керівниками установ і організацій з проведення профілактичної роботи серед осіб, схильних до правопорушень та скоєння злочинів, раніше засуджених громадян, осіб які зловживають алкогольними напоями і наркотичними засобами, а також неблагополучних сімей.
   1.3. Вжити заходів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, попередження дорожньо-транспортних пригод, насамперед із тяжкими наслідками у Броварському районі.
   1.4. З метою забезпечення державної безпеки, загальнонаціональної злагоди та територіальної цілісності і недоторканості України організовувати заходи з протидії на території оперативного обслуговуванням прояву тероризму та сепаратизм, виявлення, документування та припинення діяльності незаконних збройних формувань.
   1.5 Здійснювати постійний контроль по зміцненню дисципліни й законності серед особового складу, недопущення вчинення працівниками Броварського відділу поліції корупційних проявів, порушень службової та транспортної дисципліни.
   1.6. Регулярно через засоби масової інформації інформувати населення про резонансні злочини та події, оприлюднювати результати діяльності органів внутрішніх справ у боротьбі зі злочинністю, підтриманні громадського порядку та з метою зміцнення контактів з населенням проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо збереження спокою, вирішення суперечностей виключно в рамках законодавства, діалогу, ввічливого ставлення один до одного.

   2. Сільським та селищним головам, керівникам правоохоронних органів:
   2.1. Посилити роботу щодо виконання заходів, спрямованих на забезпечення захисту прав і свобод громадян, інтересів суспільства та держави від протиправних посягань у Броварському районі.
   2.2. Продовжити роботу з дотримання порядку у громадських місцях, місцях масових скупчень та відпочинку громадян, особливо молоді у Броварському районі.
   2.3. Вжити заходів щодо виявлення та притягнення до відповідальності суб’єктів господарювання, які займаються забороненими видами діяльності. 


   3. Про легалізацію зайнятості населення та виплати заробітної плати не менше розміру мінімальної заробітної плати.
   Вирішено: 
   1. Броварському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України:
   1.1 продовжити ведення моніторингу відомостей реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування з метою виявлення ознак використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю;
   1.2 здійснювати аналіз фонду заробітної плати та чисельності застрахованих осіб підприємств за видами економічної діяльності (сільське господарство, будівництво, оптова та роздрібна торгівля, транспорт, складське господарство, тимчасове розміщення й організація харчування).
   2. Керівникам підприємств, установ та організацій Броварського району: проводити виплату заробітної плати найманим працівникам не менше законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати.


    4. Про хід збирання ранніх зернових культур в господарствах Броварського району всіх форм власності в 2018 році.    Вирішено: відділу агропромислового розвитку Броварської районної держаної адміністрації здійснювати моніторинг збирання ранніх зернових культур в господарствах Броварського району всіх форм власності в 2018 році.


   5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Красилівської сільської ради.
   Вирішено:
   Красилівському сільському голові Нагібіній Р.Л.:
   1. Забезпечити належне виконання делегованих повноважень виконкому Красилівської сільської ради.
   1.1. Здійснювати контроль за дотриманням зобов’язань щодо платежів до місцевого бюджету на підприємствах і в організаціях, незалежно від форм власності.
   1.2. Здійснювати контроль за належною організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування, транспорту, зв’язку, за технічним станом та утриманням інших об’єктів нерухомого майна усіх форм власності.
   1.3. Забезпечувати, у межах наданих повноважень, доступність та безоплатність освіти та медичного обслуговування.
   1.4. Контролювати дотримання земельного та природоохоронного законодавства.
   1.5. Враховувати в планах соціально-економічного розвитку с. Красилівка пропозиції і зауваження, висловлені громадянами в письмових зверненнях та під час усних і виїзних прийомів.
   2. Посилити увагу до життєвих проблем соціально незахищених категорій населення: інвалідів, учасників Другої світової війни, багатодітних сімей, осіб, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших громадян, вишукувати всі наявні можливості для задоволення їх обґрунтованих звернень.
   3. Створити Комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та затвердити її персональний склад.   6. Різне.
   Оперативну інформацію щодо підписання з лікарями первинної ланки декларацій про надання медичних послуг в Броварському районі повідомила Дементьєва І.А. - директор комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Станом на 26.07.2018 року підписано 21569 декларацій.

 
Comments