Відбулося засідання колегії при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 26 серп. 2018 р., 23:29 Інформаційно-довідковий центр
   23 серпня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів засідання колегії при Броварській районній державній адміністрації.

В засіданні взяли участь: заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату райдержадміністрації К.В. Прянішнікова, члени президії, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району.

Відповідно до порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про хід виконання районної Програми соціально-економічного, культурного, духовного розвитку Броварського району на 2018 рік за І півріччя.

Вирішили:
   - здійснювати моніторинг, щодо проблемних питань розвитку економіки Броварського району.
   - підготувати змінидо звіту до Програми «Про хід виконання районної програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2018 рік за І півріччя» та подати чергову сессію Броварської районної ради.

2. Про стан готовності загальноосвітніх закладів Броварського району до роботи в 2018-2019 навчальних роках.

Вирішили:
   * відділу освіти Броварської райдержадміністрації:
   - вжити заходи щодо якісної підготовки закладів загальної середньої освіти Броварського району до організованого початку 2018-2019 навчального року, створення безпечних умов перебування учнів у закладах освіти.
   - провести Серпневий форум освітян Броварщини «Разом до Нової української школи» у форматі роботи сесій
   - провести серпневі засідання з педагогічними працівниками за наданням рекомендацій щодо викладання навчальних програм у 2018-2019 навчальному році
   - затвердити мережу закладів освіти Броварського району на 2018-2019 навчальний рік.
   - 1 вересня День знань провести у формі квестів, інтерактивних ігор, флешмобів тощо.
   * відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату адміністрації, міськрайонній газеті «Нове життя»:
   -  забезпечити висвітлення заходів про стан готовності загальноосвітніх закладів до роботи в 2018-2019 навчальному році.

3. Про хід оздоровлення та відпочинку дітей Броварського району.

Вирішили:
  - забезпечувати координацію роботи по вирішенню питань відпочинку та оздоровлення дітей району до кінця 2018 року.

4. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Літківської сільської ради.

Вирішили:
   - забезпечити належне виконання делегованих повноважень виконкому Літківської сільської ради;
   - здійснювати контроль за дотриманням зобов’язань щодо платежів до місцевого бюджету на підприємствах і в організаціях, незалежно від форм власності.;
   - здійснювати контроль за належною організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування, транспорту, зв’язку, за технічним станом та утриманням інших об’єктів нерухомого майна усіх форм власності;
   - забезпечувати, у межах наданих повноважень, доступність та безоплатність освіти та медичного обслуговування;
   - контролювати дотримання земельного та природоохоронного законодавства;
   - враховувати в планах соціально-економічного розвитку с. Літки пропозиції і зауваження, висловлені громадянами в письмових зверненнях та під час усних і виїзних прийомів;
   - посилити увагу до життєвих проблем соціально незахищених категорій населення: інвалідів, учасників Другої світової війни, багатодітних сімей, осіб, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших громадян, вишукувати всі наявні можливості для задоволення їх обґрунтованих звернень.

5. Різне.