Новини‎ > ‎

Відбулося засідання колегії при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 30 вер. 2018 р., 23:51 Інформаційно-довідковий центр
   27 вересня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів засідання колегії при Броварській районній державній адміністрації.


    В засіданні взяли участь: заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату райдержадміністрації К.В. Прянішнікова, члени президії, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району.

   Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про стан роботи в Броварському районі щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.  
   Доручено:
   1. Службі у справах дітей та сім’ї Броварської районної державної адміністрації:
   1.1. Забезпечити своєчасне виявлення та облік дітей, які залишились без батьківського піклування, з метою захисту їх законних прав.
   1.2. Продовжити роботу з реалізації права кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання в сім’ї.
   1.3. Забезпечити контроль за умовами проживання усиновлених дітей, дітей, влаштованих під опіку, піклування, ПС, ДБСТ.
   1.4. Забезпечити постійний контроль за станом виконання прийомними батьками та батьками-вихователями своїх обов’язків по вихованню та утриманню дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
   1.5. Заслухати прийомних батьків та батьків-вихователів на засіданнях комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації про їх роботу з вихованцями.
   1.6.Продовжувати роботу щодо популяризації усиновлення та різних форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування засобами ЗМІ.
   2. Броварському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:
   2.1. Активізувати роботу щодо створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.
   2.2. Забезпечити ефективний соціальний супровід сімей опікунів (піклувальників), прийомних батьків, батьків-вихователів.
   2.3. Забезпечити надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та сімей опікунів, піклувальників, які того потребують.
   2.4. Розширювати практику функціонування груп взаємопідтримки осіб, які усиновлюють або приймають на виховання у родину дітей.
   2.5. Продовжити роботу, спрямовану на унеможливлення відмов матерів від новонароджених дітей.
   2.6. Забезпечити здійснення заходів щодо уникнення складних життєвих обставин, в яких може опинитися сім’я, з метою запобігання соціальному сирітству.
   3. Відділу освіти Броварської районної державної адміністрації надавати сім’ям, які взяли на виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, всебічну допомогу в процесі адаптації в шкільному колективі.
   4. Рекомендувати головам Великодимерської та Калитянської об’єднаних територіальних громад:
   4.1. Створити ССДС, ЦСССДМ, мережу спеціалізованих служб, центру денного перебування, які надаватимуть систематичні послуги дітям членам сімей, в яких вони виховуються в територіальних громадах. 
   4.2. Сприяти функціонуванні ДБСТ та ПС в територіальних громадах. 
   4.3. Передбачати земельні ділянки для будівництва ДБСТ, соціального житла. 
   5. Рекомендувати головам Калинівської селищної ради та сільських рад району:
   5.1. Сприяти функціонуванні ДБСТ та ПС в територіальних громадах.
   5.2. Передбачати земельні ділянки для будівництва ДБСТ, соціального житла.


   2. Про проведення осіннього місячника благоустрою населених пунктів Броварського району
   Доручено:
   - провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями населених пунктів та керівниками сільськогосподарських підприємств про неприпустимість спалювання відходів виробництва;
   - організувати проведення наради з керівниками садових товариств щодо необхідності укладень договорів зі спеціалізованими підприємствами на вивіз твердих побутових відходів, запросивши представників дорожніх служб;
   - активізувати роботу адміністративних комісій сільських і селищних рад, залучивши до складання протоколів про порушення правил благоустрою населених пунктів громадські формування;
надати інформацію про кількість складених протягом 9 місяців 2018 року протоколів щодо порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою, правил благоустрою територій населених пунктів та проведену роботу на вказаному напрямку;
   - розробити та затвердити у встановленому порядку місцеві програми ліквідації сміттєзвалищ.   3. Про проведення контролю за дотриманням законодавства, затвердженої містобудівної документації при забудові відповідних територій. 
   Доручено:
   1. Відділу містобудування та архітектури
   1.1. Прискорити розробку містобудівної документації, яка відповідає новим правилам та стандартам законодавства України.
   1.2.Посилити роботу по контролю за дотриманням законодавства, затвердженої містобудівної документації при забудові відповідних територій.
   2. Сільським та селищним радам:
   2.1.Активувати роботу щодо розробки та затвердження містобудівної документації, а саме: генеральних планів населених пунктів та детальних планів територій.
   2.2.Вживати заходів щодо припинення будівництва, яке проводиться з порушенням містобудівної документації і проектів окремих об’єктів, а також може заподіяти шкоди навколишньому природному середовищу.


   4. Про стан охорони праці на території Броварського району. 
   Доручено:
   1. Проводити атестацію робочих місць для врегулювання відносин між власником або уповноваженим ним органом і працівниками з метою реалізації прав на здорові й безпечні умови праці, пільгове пенсійне забезпечення, пільги та компенсації за роботу в несприятливих умовах.
   2. Забезпечити працівників спеціальним одягом та засобами індивідуального захисту при виконанні небезпечних та шкідливих робіт.
   3. Виконання робіт підвищеної небезпеки проводити тільки за наявності відповідного Дозволу Держпраці.
   4. Здійснювати державний контроль за створенням на підприємствах, установах і організаціях безпечних і нешкідливих умов праці, зниженням травматизму, професійної захворюваності, попередженню аварійності та поліпшенню роботи з питань охорони праці.  
 
 
   5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Літочківської сільської ради. 
   Доручено:
   1. Забезпечити належне виконання делегованих повноважень виконкому Літочківської сільської ради.
   1.1. Здійснювати контроль за дотриманням зобов’язань щодо платежів до місцевого бюджету на підприємствах і в організаціях, незалежно від форм власності.
   1.2. Здійснювати контроль за належною організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування, транспорту, зв’язку, за технічним станом та утриманням інших об’єктів нерухомого майна усіх форм власності.
   1.3. Забезпечувати, у межах наданих повноважень, доступність та безоплатність освіти та медичного обслуговування.
   1.4. Контролювати дотримання земельного та природоохоронного законодавства.
   1.5. Враховувати в планах соціально-економічного розвитку с. Літочки пропозиції і зауваження, висловлені громадянами в письмових зверненнях та під час усних і виїзних прийомів.
   2. Посилити увагу до життєвих проблем соціально незахищених категорій населення: інвалідів, учасників Другої світової війни, багатодітних сімей, осіб, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших громадян, вишукувати всі наявні можливості для задоволення їх обґрунтованих звернень.

   6. Різне
Comments