Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

опубліковано 16 серп. 2018 р., 06:15 Інформаційно-довідковий центр
   16 серпня 2018 року заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В засіданні взяли участь члени комісії, голови сільських рад зони Придесення Броварського району.

Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про неблагополучну епідемічну ситуацію щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції та харчові отруєння серед населення.
   Вирішено:
   1. Інформацію взяти до відома.
   2. Начальнику відділу економіки Броварської райдержадміністрації:
   2.1. З метою запобігання масових інфекційних захворювань і харчових отруєнь серед населення створити та затвердити, відповідно до чинного законодавства, робочу групу з метою обстежень всіх закладів громадського харчування, що здійснюють діяльність з виготовлення їжі швидкого приготування (малі архітектурні форми, закусочні та ін.).

2. Звіт про виконання заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Броварського району.
  Вирішено:
   1. Інформацію взяти до відома.
   2. Начальнику Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області:
   2.1. Забезпечити продовження агітаційної та роз’яснювальної роботи серед населення щодо заборони купання та про правила поводження на водоймах Броварського району.
   3. Сільським головам зони Придесення Броварського району:
   3.1.Продовжити роботи щодо обладнання місць відпочинку людей на водних об’єктах попереджувальними табличками, а також надати Броварській районній державній адміністрації фотозвіт з наданого доручення.
   3.2.Вжити заходів для мінімізації трагічних випадків загибелі людей на водних об'єктах району, шляхом встановлення інформаційних щитів, постійних та тимчасових огороджень.
   3.3.Взяти на облік всі місця масового відпочинку людей на водних об'єктах (місця купання, любительської та спортивної риболовлі, місця для занять водними видами спорту), які розташовані на підпорядкованій Вам території.
   3.4.Здійснити комплекс заходів направлених на забезпечення безпеки відпочинку людей на водних об'єктах відповідно до наказу МВС України від 10.04.2018 року № 301 «Про затвердження правил охорони життя людей на водних об'єктах України».
   3.5.Забезпечити виконання Плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об'єктах Київської області у 2018 році затвердженого протоколом обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 19.03.2018 року № 3 та Інструкцію взаємодії щодо пошуку та рятування людей на водних об'єктах Київської області.

3. Про підготовку до проведення тренування щодо реагування на надзвичайні ситуації в разі аварії на Київській ГЕС.
   Вирішили:
   1. Інформацію взяти до відома.
   2. Керівникам спеціалізованих служб цивільного захисту Броварської райдержадміністрації:
   2.1.Підготуватися до практичної роботи у разі настання надзвичайної ситуації;
   2.2. Повторно вивчити положення про свою спеціалізовану службу, у разі потреби внести пропозиції щодо змін та доповнень в них.