Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови комісії Ю.С. Плаксі

опубліковано 20 лип. 2018 р., 03:09 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 20 лип. 2018 р., 05:38 ]
   19 липня 2018 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови комісії Ю.С. Плаксі, де були присутні члени комісії та представники ЗМІ.

На порядок денний було винесено 4 питання.
   1. Про високий рівень пожежної небезпеки та необхідність забезпечення максимального посилення охорони урожаю від пожеж в період жнив.
   Доручення:
   1. Забезпечити вжиття та виконання заходів щодо безпечного збирання врожаю.
   2. Додатково розіслати сільськогосподарським підприємствам листи з проханням обкосити (і прибрати скошене) хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових масивів, степової смуги, автомобільних шляхів та залізниць у зв’язку з почастішанням випадків пожеж в області, високим рівнем пожежної небезпеки та необхідністю забезпечення максимального посилення охорони урожаю від пожеж в період жнив.
   3. Продовжити регулярне проведення рейдових об’їздів щодо забезпечення пожежної безпеки при збиранні урожаю і забезпечити техніку в період жнив первинними засобами тушіння у разі виявлення виникнення пожежі для її локалізації, провести інструктаж людей.
   4. Додатково направити листи з інформацією про дотримання всіх правил щодо безпечних умов праці робітників на полях.

2. Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2018 року та виконання санітарно-протиепідемічних заходів в оздоровчих закладах Броварського району.
   Доручення:
   1. Продовжити встановлений контроль за виконанням санітарно-протиепідемічних заходів в оздоровчих закладах.
   2. У разі виникнення групових отруєнь в оздоровчих закладах Броварського району прийняти рішення щодо призупинення їх діяльності до встановлення стабільної епідеміологічної ситуації.

3. Про організацію безпеки на водних об’єктах Броварського району.
   Доручення:
   1. Обладнати місця відпочинку людей на водних об’єктах попереджувальними табличками, а також надати Броварській районній державній адміністрації фотозвіт з наданого доручення.
   2. Вжити заходів для мінімізації трагічних випадків загибелі людей на водних об'єктах району, шляхом встановлення інформаційних щитів, постійних та тимчасових огороджень.
  3. Забезпечити функціонування рятувального посту та його облаштування на водному об’єкті в місцях масового відпочинку людей.
  4. Здійснювати моніторинг місць масового перебування людей на водних об’єктах Броварського району.

4. Про санітарно-епідемічну ситуацію, яка склалась на території с. Княжичі.
   Доручення:
   1. Вжити заходів по забезпеченню населення села питною водою гарантованої якості.
   2 Забезпечити виготовлення проекту водопостачання закладів освіти, вулиць: Куценка, Шкільна, Майська, Лагунової.
   3. Провести облаштування свердловин та мережі водопостачання сільського водопроводу.
   4. Спільно з адміністрацією загальноосвітньої школи забезпечити облік експлуатації катріджів для доочистки питної води, що подається на харчоблок та на питні потреби, забезпечити їх своєчасну заміну.
   5. Вирішити питання та вжити заходів щодо відновлення роботи каналізаційних очисних споруд та мереж сільської каналізації.
   6. Зібрати всю документально зроблену роботу та направити інформацію спеціалізованим підприємствам задля визначення джерела забруднення.
   7. Заключити угоди з атестованими лабораторіями на здійснення відомчого лабораторного контролю якості води з водогонів, що забезпечують питною водою населення села та об'єктів соцкультпобуту.
   8. Забезпечити дотримання технології виробництва на підприємстві.
   9. Забезпечити постійний відомчий лабораторний контроль за впливом підприємства на умови проживання людей та стан навколишнього природного середовища (атмосферу, ґрунт, стан ґрунтових вод).