Відбулося засідання круглого столу, де обговорювався проект Концепції реформування місцевого самоврядування

опубліковано 9 квіт. 2013 р., 08:06 Інформаційно-довідковий центр
    09 квітня – в приміщенні Муніципальної школи управління та розвитку відбулося засідання круглого столу, де обговорювався проект Концепції реформування місцевого самоврядування.
    В засіданні круглого столу взяли участь голова Броварської районної ради А.В.Деменко, представник президента України в Броварському районі (1984-1988 р.р.), голова райдержадміністрації (1994-1997р.р), голова районної ради (1997-2005 р.р.) Л.В.Слободянюк, заступник голови Державного фонду сприяння розвитку місцевого самоврядування О.А.Тертишина, керівник апарату райдержадміністрації Ю.І.Кушніренко, заступник голови районної ради В.Є.Шульга, керуюча справами апарату районної ради С.М.Максак, директор Муніципальної школи управління та розвитку М.М.Скирта, голови постійних комісій Броварської районної ради, сільські та селищні голови, секретарі сільських, селищних рад.
    На засіданні круглого столу виступали заступник голови Державного фонду сприяння розвитку місцевого самоврядування О.А.Тертишина, яка звернула увагу присутніх на ключові засади Концепції реформування місцевого самоврядування.
    Керівник апарату райдержадміністрації, голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку Ю.І.Кушніренко розповів присутнім про особливості проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та впровадження її в Броварському районі.
    Представник президента України в Броварському районі (1984-1988 р.р.), голова райдержадміністрації (1994-1997р.р), голова районної ради (1997-2005 р.р.) Л.В.Слободянюк розповів про набутий досвід та власне бачення реформування місцевого самоврядування в Україні.