Відбулося засідання круглого столу на тему «Можливості захисту інтелектуальної власності в Україні».

опубліковано 27 вер. 2012 р., 06:37 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 27 вер. 2012 р., 06:43 ]
    27 вересня – заступник голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова взяла участь в засіданні круглого столу на тему «Можливості захисту інтелектуальної власності в Україні».

27 вересня 2012 р.

В засіданні круглого столу взяли участь начальник юридичного відділу апарату адміністрації В.В.Мартиненко, представники Державної служби інтелектуальної власності України Ю.Г.Стасіневич, С.В.Калініченко, депутати Броварської районної ради, сільські, селищні голови, представники громадських організацій, підприємці Броварського району, засоби масової інформації.
    На засіданні розглядалися питання:
- про авторське право і суміжні права;
 - про порушення пов’язані з використанням неліцензійної продукції.