Відбулося засідання "круглого столу" з підприємцями громади

опубліковано 21 лип. 2011 р., 04:02 Адміністратор домена   [ оновлено 21 лип. 2011 р., 04:07 ]
21 липня в смт Калинівка відбулося засідання "круглого столу" з підприємцями громади в рамках проведення місячника до Дня підприємця.
В засіданні „круглого столу" брали участь: заступник голови Броварської районної державної адміністрації Онашко О.В., начальник управління економіки Чернова М.А., селищний голова смт Калинівка Пузан P.M.
Брали участь: ВАТ „Комбінат „Тепличний", ТОВ „Века - Україна", ВАТ „Будперліт", ТОВ „Асканія - Флора", ТОВ „Калинівка - інвест", ТОВ „Євробетон" та 34 приватні підприємці.
Розглянуто питання:
  1. Про роботу Спілки підприємців смт Калинівка;
  2. Про розвиток смт Калинівка;
  3. Питання благоустрою, організації ринкового господарства, виїзної торгівлі. Створення умов для придорожньої торгівлі;
  4. Плата за землю.
Відбувся конструктивний діалог між представниками влади та представниками малого і середнього бізнесу.