Відбулося засідання оперативного штабу району з координації діяльності по проведенню заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій

опубліковано 7 серп. 2012 р., 06:57 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 7 серп. 2012 р., 22:56 ]
    07 серпня – голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко провів засідання оперативного штабу району з координації діяльності по проведенню заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежною небезпекою, утопленням людей на річці та водоймищах, проведення рятувальних та попереджувальних робіт.

7 серпня 2012 р.

Члени оперативного штабу вносили свої пропозиції та зауваження по захисту населення від пожеж та поведінки людей на воді в надзвичайно жарку пору року.
    Голова райдержадміністрації надав додаткові доручення керівникам установ та цивільним службам району і звернув увагу на оперативне виконання розроблених заходів щодо протидії пожежам в лісових масивах і природних екосистемах.